Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Niepowtarzalna atmosfera

Etapowy Wyścig Kolarski 7-9 czerwiec 2019

CONS

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA, GÓRSKA, DRUŻYNOWA

Wyścig dla dzieci

Zawody odbędą się w dniu 3 czerwca 2018 na stadionie przy Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu po asfaltowej bieżni wokół boiska.
Wejście na teren stadionu od strony Parku Miejskiego. Biuro zawodów znajduje się na płycie boiska, czynne w godzinach 9:00- 10:45. W trakcie zawodów będzie możliwość bezpłatnego sprawdzenia rowerów na stoisku Sawera Sklep Rowerowy.

W zawodach mogą brać udział dzieci z roczników 2012-2004.W tym roku zawody będą odbywały się w duchu narodowym w związku z 100 leciem odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dla dzieci ubranych w barwach biało-czerwonych dodatkowe upominki, zapraszamy do zabawy.

Udział dzieci jest bezpłatny. Każde dziecko otrzymuje upominek, dyplom za udział, a najlepsi trofea sportowe i nagrody rzeczowe.

Dla uczestników organizator przygotował bufet z napojami, owocami i ciastami. W trakcie zawodów w godz. 10:30-13:30, będą prowadzone dodatkowe animacje, konkursy i zabawy dla dzieci, przygotowujące do dopingu zawodników wyścigu głównego.

W zawodach dzieci obowiązuje zakaz startu na oponach węższych niż 30mm!!! Jest to podyktowane wyrównaniem szans, ponieważ tylko nieliczni mają rowery szosowe.

Zapraszamy.