Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Unique atmosphere

CONSECUTIVE RACE CYCLING 24th of - 26th of July 2020

Individual Classification

A neutral service car

Leader shirt after each stage

Mountain Classification

Team Classification

Beautiful views

News

Volvo Wadowscy - Partnerem Strategicznym Nowy Targ Road Challenge

Volvo Wadowscy - Partnerem Nowy Targ Road Challenge

Wadowscy to rodzinna firma o blisko 50-letniej tradycji. Od 2002 zajmuje się sprzedażą nowych i używanych samochodów marki Volvo, a także prowadzi pełen zakres usług serwisowych. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień oraz jednym z czołowych dealerów marki Volvo w Polsce.

Firma Wadowscy opiera swoją misję na jakości, zrozumieniu potrzeb klientów i ludziach, którzy swoją pracą przyczyniają się do satysfakcji klientów. Od wielu lat angażuje się w projekty związane z kulturą, sztuką i przede wszystkim sportem, w szczególności kolarstwem.

"Decyzja o współpracy przy okazji wyścigów Tatra Road Race i Nowy Targ Road Challenge to dla nas naturalna kontynuacja strategii działań marketingowych jakie prowadzimy od wielu lat. Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach to wspaniała okazja do zaprezentowania szerokiej rzeszy pasjonatów kolarstwa, samochodów stworzonych dla ludzi aktywnych, którzy z optymizmem i pasją wciąż szukają nowych, ciekawych wyzwań" - mówi Paweł Wadowski Dyrektor Generalny Volvo Wadowscy, prywatnie miłośnik kolarstwa.

Podczas wydarzeń Tatra Road Race i Nowy Targ Road Challenge 2018 będziecie Państwo mogli zapoznać się z ofertą firmy, porozmawiać z naszymi handlowcami oraz zobaczyć najnowsze modele Volvo.
Zapraszamy również do odwiedzenia salonów Volvo Wadowscy, będącego jedynym Autoryzowanym Dealerem Volvo w Małopolsce: Kraków ul. Łokietka 83 oraz w Gaju ul. Myślenicka 7.

 

Volvo XC60

Volvo