Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Unique atmosphere

CONSECUTIVE RACE CYCLING 24th of - 26th of July 2020

Individual Classification

A neutral service car

Leader shirt after each stage

Mountain Classification

Team Classification

Beautiful views

News

Terma Bania Sponsorem Klasyfikacji Drużynowej

Podczas 3 dniowej rywalizacji, będziecie walczyć o jak najlepsze miejsca indywidualnie, ale też o jak najlepsze miejsce swojego zespołu. W trakcie wyścigu będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa Terma Bania, do której będą zaliczane czasy 3 najlepszych zawodników z klasyfikacji OPEN.

Walka o zwycięstwo w tej prestiżowej klasyfikacji zapowiada się bardzo ciekawie! Na liście startowej jest już kilka mocnych drużyn, a przy braku zwycięzców z ubiegłego roku Teamu 72D OSHEE WINDSPORT TEA sprawa zwycięstwa jest otwarta:-)

Na najlepsze drużyny czekają piękne puchary, szampan oraz vouchery od naszego Sponsora Klasyfikacji Drużynowej Terma Bania do najlepszego Parku Wodnego na Podhalu, gdzie będziecie mogli doskonale zregenerować się po trudach 3 dniowej rywalizacji.

 

Terma Bania to kompleks basenów stworzony z myślą o wypoczynku i zabawie dla całej rodziny. Z uwagi na różne potrzeby gości, podzieliliśmy go na strefy – Zabawy, Relaksu, Saunarium oraz Medical SPA.

Dla rodzin z dziećmi dedykowana jest Strefa Zabawy z mnóstwem atrakcji i rozrywek, m.in. całoroczna wieża zjeżdżalni z trzema dynamicznymi ślizgami, wodny plac zabaw dla najmłodszych, zjeżdżalnia rodzinna, basen ze sztuczną falą, jacuzzi z surową wodą siarkową czy rwąca rzeka w basenie zewnętrznym. W okresie letnim strefa ta powiększa się o prawdziwe wodne miasteczko z placem zabaw, gigantycznymi dmuchanymi zjeżdżalniami i wodnym ślizgiem.

Po wodnych szaleństwach w tej strefie można przejść do Strefy Relaksu i odprężyć się w basenach z wieloma stanowiskami do masażu. Relaksowi sprzyja także widok na panoramę przepięknych Tatr. Część zewnętrzna tej Strefy to same nowości! Dwa baseny zewnętrzne z widokiem na Tatry stanowią ponad 200 m2 dodatkowego lustra wody! Do tego nowy drink bar w wodzie! Przebudowaliśmy całkowicie zewnętrzny ogród Strefy Relaksu, umieszczając tam dwie sauny tekstylne - saunę fińską i widokową saunę ziołową oraz nieckę do schładzania z wodą o temperaturze 10 °C. Wkrótce obok nowych saun dostępna będzie także niecka ze śniegiem do schładzania!

Osoby powyżej 16 roku życia mogą znaleźć wytchnienie i harmonię w naszym Saunarium, z ruską banią, saunami fińskimi, grotą kamienną i łaźnią parową oraz basenem solankowym i tężnią. Do pięknego ogrodu Saunarium wypływa basen chłodzący z wodospadem, w którym można ukoić rozgrzany po saunowaniu organizm.

W każdej strefie znajdują się bary i restauracje z wyśmienitą ofertą orzeźwiających napojów oraz posiłkami, które uzupełnią energię po wodnych zabawach.

Dla pełnego relaksu i wypoczynku warto pobyt w Termie Bania poszerzyć o zabieg kosmetyczny w gabinetach Medical SPA Powrót do Źródła, zlokalizowanych w obiekcie, na przykład odprężający masaż gorącymi kamieniami.

TOP 10 Termy Bania:

  1. Strefy dedykowane różnym potrzebom Gości: Zabawy, Relaksu, Saunarium i SPA.
  2. Nasze nowości! Dwa nowe baseny zewnętrzne, drink bar w wodzie oraz dwie nowe sauny i niecki chłodzące - wodna i śniegowa (wkrótce) - w ogrodzie Strefie Relaksu.
  3. Latem 2019 otwieramy zupełnie nową Strefę Letnią - nowe zjeżdżalnie zewnętrzne i większa strefa opalania!
  4. Widok na panoramę Tatr z zewnętrznych ogrodów Strefy Zabawy i Relaksu