Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Unique atmosphere

CONSECUTIVE RACE CYCLING 24th of - 26th of July 2020

Individual Classification

A neutral service car

Leader shirt after each stage

Mountain Classification

Team Classification

Beautiful views

News

Producent odżywek dla profesjonalistów Nutrixxion partnerem wspierającym Nowy Targ Road Challenge

Namiot NutrixxionNutrixxion to renomowana niemiecka firma mająca za sobą 10 lat doświadczeń w dziedzinie profesjonalnego wspomagania energetycznego sportowców. W ofercie tej marki znajdziecie szeroką paletę smakową żeli energetycznych, batonów i napojów elektrolitycznych a także produkty białkowe niezbędne do regeneracji mięśni oraz ćwiczeń siłowych w pewnych etapach treningu.

Nutrixxion konsekwentnie zdobywa rynek i serca użytkowników bo jest marką przyjazną. Wspiera wiele wydarzeń sportowych oraz całą rzeszę sportowców profesjonalnych i amatorów - wszystkich którzy kochają sport i co najważniejsze - słucha ich uwag oraz rad.

Opracowanie innowacyjnego produktu dla ambitnego sportowca wytrzymałościowego było naszą wizją od samego początku. Uważaliśmy, że produkt powinien różnić się zawartością i smakiem od konwencjonalnych dostępnych na rynku. Wszyscy mieliśmy wieloletnie doświadczenie w żywieniu sportowców i uważaliśmy, że można to zrobić lepiej. Wiele naszych produktów zawiera nie tylko czyste węglowodany, ale także aminokwasy, które odgrywają ważną rolę w regeneracji organizmu. Byliśmy również jednym z pierwszych producentów, którzy stosowali izomaltulozę zamiast tradycyjnych składników, takich jak glukoza i fruktoza.

.. powiedział Mark Claußmeyer, założyciel marki Nutrixxion

Nutrixxion zadba o napoje elektrolityczne dla wszystkich zawodników na trasie zawodów i na mecie.

Firma będzie również obecna wraz ze swoim stoiskiem promocyjnym podczas zawodów, gdzie będzie można spróbować i nabyć wszystkie produkty w korzystniejszej cenie.

Nutrixxion zawodnicy