Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Unique atmosphere

CONSECUTIVE RACE CYCLING 24th of - 26th of July 2020

Individual Classification

A neutral service car

Leader shirt after each stage

Mountain Classification

Team Classification

Beautiful views

News

Partnerem odzieżowym Nowy Targ Road Challenge została firma dmtex

Firma DMTEX specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji odzieży sportowej. Większość ich artykułów poświęcona jest tematyce kolarstwa, biegania i triathlonu.

Gama produktów DMTEX jest bardzo kompletna, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania ich klientów. Należą do nich kluby sportowe, grupy rowerowe ( zawodowcy i amatorzy), a także firmy, sklepy, stowarzyszenia i klienci prywatni.

Na życzenie tworzą wiele modeli ( konfigurowalnych), w tym wszystkie parametry reklamowe, logotypy sponsorów itp. Stosowane przez nich różne techniki drukowania umożliwiają odtworzenie każdego rodzaju logo i każdego koloru na materiałach tekstylnych. Wykorzystywane do produkcji dzianiny są najwyższej jakości, pochodzą od najlepszych włoskich producentów.

Szwy wykonane w UE gwarantują najwyższy poziom wykończenia. Przy tworzeniu firmy DMTEX głównym celem było oferowanie innowacyjnych produktów dla świata rowerów. Dzięki ich 10-letniej działalności zdobyli pewne doświadczenie.

Stroje wykonane przez firmę są zatem najwyższej jakości, mają ogromny komfort, który sprzyja występom profesjonalnych i amatorskich kolarzy.

Gwarantują konkurencyjne ceny i bardzo krótkie terminy realizacji.

Jeśli chcecie mieć wyjątkowe stroje dla swojego teamu, dział projektów przygotuje dla Was coś specjalnego.

Liderzy wśród Kobiet i Mężczyzn będą dekorowani przygotowaną specjalnie na nasz wyścig koszulką w barwach narodowych.

Koszulka dmtex