Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Unique atmosphere

CONSECUTIVE RACE CYCLING 24th of - 26th of July 2020

Individual Classification

A neutral service car

Leader shirt after each stage

Mountain Classification

Team Classification

Beautiful views

News

Nowy Targ Road Challenge 2018 włącza się w obchody 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

W tym roku przypada 100 lat od odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. W 1918 roku nasi przodkowie po 123 lat nieustającej woli walki i chęci stworzenia na nowo własnego kraju - Polski, odzyskali niepodległość! Dzięki temu możemy żyć w pięknej ojczyźnie i być dymni z naszej historii. Kolarstwo pięknie wpisuje się swoim charakterem w ten okres walki, nie zawsze jest lekko i często ponosi się porażki, ale tym bardziej smakuje każdy sukces, dla jednych zwycięstwo, dla innych pokonanie własnych słabości. Dlatego w tym roku rywalizujemy w myśl pięknego hasła:"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

Lider ntrcZ tej okazji liderzy Nowy Targ Road Challenge zarówno wśród kobiet i mężczyzn będą dekorowani specjalnie przygotowaną koszulką na tą okazję przez firmę Dmtex.

 

Medal NTRC 2018Zawodnicy w pakietach otrzymają pamiątkowe koszulki, aby pamiętali to wydarzenie na dłużej, a na mecie ostatniego trzeciego etapu wszyscy są zwycięzcami i otrzymają od hostess pamiątkowe medale na biało-czerwonych szarfach.

 

Przy okazji III etapu będą w tym samym duchu narodowego święta rozgrywane zawody dla dzieci w wieku od 5-13 lat. Otrzymają oni upominki w symbolicznych torbach, będą konkursy historyczne, malowanie twarzy w barwach narodowych i głośny doping uczestników głównego wyścigu.