Nowy Targ Road Challenge
Nowy Targ Road Challenge

Niepowtarzalna atmosfera

Etapowy Wyścig Kolarski 7-9 czerwiec 2019

CONS

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA, GÓRSKA, DRUŻYNOWA

Utrudnienia w ruchu

Etap 1 - Knurów- Ochotnica Górna Studzionki

Dystans 11,6 km Przewyższenia 514 m

W dniu 1 czerwca w godz. 14:30-18:00 będzie zamknięta droga powiatowa na odcinku Knurów, od skrętu w Knurowei w kierunku przełeczy Przełęcz Knurowska i dalej do Ochotnicy Górnej do skrzyżowania z ul.Studzionki, na których szczycie będzie meata wyścigu. 

Etap 3 - Nowy Targ

Dystans 105 km  Przewyższenia 1 260 m

W dniu 3 czerwca w związku z finiszem zawodników w centrum Miasta Nowy Targ w godzinach 13.00-15.00 będzie zamknięta droga dojazdowa do Mety na odcinku po skręcie z ul.Św. Anny w ul.Przywodzie, przejazd przez most na ul. Kościuszki w kierunku Rynku, ul.Kościelna , Plac Słowackiego i ulica Parkowa dojazd do Hali Lodowej. Dodatkowo w związku z brakiem wyjazdu, będzie zamknięta ul.Szkolna od Rynku do Placu Słowackiego oraz ul.Sokoła na odcinku Kolejowa do Placu Słowackiego. Przejazd przez Most na ul. Kościuszki w od Rynku do Ronda Tischnera będzie czasowo ograniczany na czas przejazdu zawodników, w związku z tym zalecamy kierowanie się z Rynku w ul.Waksmundzką i przejazd przez Nowy Most. W tym samym dniu w godz. 13.00 -15.00 będzie tez wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Grel począwszy od skrzyżowania z ul. Krakowską do wyjazdu na ul.św . Anny będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy zgodnie z kierunkiem w stronę ul. św. Anny, brak możliwości skrętu w lewo, dopuszczona jazda tylko w prawo. Od ul. św Anny w ul.Grel będzie obowiązywał zakaz wjazdu. Jednocześnie prosimy o nie parkowanie samochodów na trasie przejazdu już od godziny 12 ej w niedzielę. Z zatok parkingowych na tej trasie i przy Miejskiej hali Lodowej nie będzie możliwości wyjazdu do godziny 15 ej.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy do dopingu na Mecie ( stadion przy Miejskiej Hali Lodowej), a od godziny 9 ej z dziećmi z roczników 2012-2004 do uczestnictwa w zawodach kolarskich dla dzieci po asfalcie wokół stadionu. Start bezpłatny , dla każdego startującego upominek, a dla najlepszych puchary i nagrody.

Organizatorzy